Акушерське відділення

Шановні майбутні батьки!

Пологовий будинок № 6  — це світ турботи, тепла і затишку. Люди, які працюють в нашому пологовому будинку – це не просто фахівці, це команда однодумців у своїй справі. Кожен член нашой команди – професіонал, а діяльність вибрана нами – головне і улюблене заняття в житті.

Комплексний підхід, компетентність, професіоналізм, а головне, теплота і турбота зустрінуть Вас вже на порозі нашого будинку.

Ми йдемо в ногу з часом. Всі останні сучасні тенденції в акушерстві використовуються в нашій роботі. Професійне зростання наших співробітників не припиняється, тому заходячи в наші двері Ви можете бути впевнені в якості надаваемих Вам  послуг.

Ми дуже хочемо пройти разом з Вами цей відповідальний і радісний шлях, полегшити і зробити щасливим перший день народження Вашого малюка.

Всі співробітники пологового будинку проходять тренінги з навчання сучасним методам обстеження, діагностики, лікування акушерської патології, ведення пологів, надання екстреної допомоги. Постійно впроваджують адаптовані зарубіжні протоколи, підвищують свій кваліфікаційний рівень.

Ми обрали новий стиль роботи на основі сучасних перинатальних технологій, прагенемо дотримуватися принципів духовного і гуманного акушерства. До кожної сім’ї намагаємося підходити індивідуально з урахуванням особистостей.

У пологовому будинку працює кафедра «генетики, акушерства, гінекології та медицини плода» ХМАПО; клініка є базою кафедри травматології, вертебрології та анестезіології ХМАПО.

У структуру акушерського відділення входять палати патології вагітності (дородові), пологовий блок і індивідуальні палати спільного перебування матері і дитини.

У відділенні вагітним надається медична допомога при наступних ускладненнях:

  • загроза передчасних пологів (маткові скорочення, вкорочення шийки матки);
  • екстрагенітальні захворювання (захворювання серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної та інших систем);
  • ускладнення вагітності, пов’язані з підвищенням або пониженням артеріального тиску, зміни системи згортання крові, ін.

Відділення оснащене сучасними фетальними кардіомоніторами Sonicaid Team, системами доплерометричного дослідження для контролю стану внутрішньоутробного плода, впроваджуються сучасні методики акушерського прогнозування шляхом: визначення оптимального часу пологів, використання калькулятора для підрахунку ймовірності успішних вагінальних пологів у жінок з кесаревим розтином в анамнезі, застосування функціональних проб.

Всі палати у відділенні патології вагітності зі свіжим ремонтом, розраховані від 1 до 4 осіб. Палати підвищеного комфорту оснащені телевізором, холодильником, мікрохвильовою піччю, чайником, кімнатою індивідуальної гігієни з душовою кабіною.

У вас буде можливість пройти безкоштовний огляд у стоматолога, провести санацію, отримати вичерпну інформацію з гігієни порожнини рота.

У пологовому будинку відкрито перший сімейний рід. зал в м.Харкові. У стінах клініки колектив намагається створити умови, наближені до домашніх. Наш пологовий будинок надасть Вам можливість провести пологи за новою прогресивною методикою: «Пологи з партнерською підтримкою»

Пологовий блок МКПб № 6 оснащений усіма сучасними допоміжними технологіями, які сприяють фізіологічному перебігу родового акту. Для кожної породіллі є індивідуальний пологовий палата, в якій є можливість вільного пересування, використання м’ячів, душа, ванни, спеціальних стільчиків для вертикальних пологів. У нас є досвід прийому пологів у воду, в вертикальному положенні. Ми володіємо методиками ведення пологів у пацієнток з післяопераційними рубцями на матці (після перенесених кесаревих розтинів в анамнезі), пологів в тазовому передлежанні плода, при багатоплідній та недоношеній вагітності.

Ми завжди дотримуємося правил раннього контакту дитини з матір’ю, допомагаємо в освоєнні азів грудного вигодовування, догляду за новонародженим.

При наявності ускладненого перебігу родового акту (слабкість родової діяльності, страждання плода) застосовується найбільш щадний метод вагінального розродження, що прийшов на заміну використовувалися раніше акушерським щипцам — вакуум-екстракція плода. При пологах шляхом операції кесарів розтин використовуються сучасні методики ушивання матки із застосуванням методу аргоно-плазмової коагуляціі.

Широко застосовуються регіонарна анестезія, паравертебральная блокада, як варіант знеболювання під час пологів (за бажанням жінки).

Родильний будинок має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини», який був отриманий після проведення оцінки його діяльності національними експертами відповідно положень Глобальних критеріїв ВООЗ / ЮНІСЕФ та затвердження результатів оцінки Координаційною Радою МОЗ України. Підтримка лактації, грудного вигодовування та дотримання «теплового ланцюжка» є основними принципами організації роботи акушерського стаціонару.

КНП "Міський клінічний пологовий будинок № 6" ХМР

kh_6_pologovy@ukr.net